+90 262 744 51 23

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
SERİGRAFİ BASKI NEDİR ?
Serigrafi baskı tekniği ile farklı ve yenilikçi tasarımlar elde edip, tanıtım ürünlerinizde sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Polivinil Klorür(PVC), Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Polistren (PS), Polikarbon (PC), Şeffaf ve Opak Sticker, Branda, Tahta, Cam, Deri, Kauçuk, Kumaş, Lastik, Metal, Alüminyum, Seramik, Kağıt, Mukavva, Cilt bezi, Porselen gibi pek çok malzemeye baskı yapılabilmektedir.
TAMPON BASKI NEDİR ?
Tampon baskı, genel tanımı ile, serigrafi baskı tekniğinde kullanılan ipeğin erişemediği her türlü düz, kavisli, buruşuk yüzeyler üzerine, yüksek çözünürlükte; golf topu, çakmak, kalem gibi küçük ebatlardaki ürünlere, baskı yapılabilmesine imkan sağlayan baskı tekniğidir.
LAZER MARKALAMA NEDİR ?
Karbon ve Fiber özellikli lazer makinelerimiz ile beklentilerinizi karşılayacak hassas lazer kazıma alüminyum lazer kazıma ve markalama işleri yapıyoruz. Uzun yıllar üzerindeki bilgileri muhafaza edecek etiket ihtiyaçları için lazer kazıma etiketler ideal bir seçenektir.Yalnızca alüminyuma değil, paslanmaz çelik veya daha farklı bir çok metale hızlı bir şekilde yüksek çözünürlükte kazıma işlemi gerçekleştirilebilir.
DİJİTAL BASKI NEDİR ?
Bigisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların gelişmiş baskı teknolojileriyle kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılmaktadır. İç ve dış mekan uygulamalar,opak film,şeffaf film, vinil, leksan film, kağıt ve branda gibi malzemelere uygulama yapılmaktadır.
Open chat