+90 262 744 51 23

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

MAD REKLAM kurumsal iş tecrübesi yüksek bir ekiple 2015 yılında kuruldu. Kurumsal firmalara sunmuş olduğumuz alternatif çözümlerle kısa sürede marka bilinirliğimizi arttırdık. Geniş bir müşteri portföyü oluşturduk. Firmamız yerli ve yabancı pek çok şirket ve markanın kalite, satış ve pazarlama departmanlarının basılı yayınlarının tasarım-imalat süreçlerini iyileştirmeye odaklanmıştır. Ağırlıklı olarak endüstriyel etiket üretimi konusunda hizmet vermekteyiz. Müşteri talepleri doğrultusunda etiket üretiminde serigrafi baskı, tampon baskı, dijital baskı, lazer kazıma(markalama), damla gibi alternatif yöntemlerle ihtiyaca özel etiket üretmekteyiz.

Sürekli gelişen teknoloji ve üretim ihtiyaçlarını takip ederek, hizmet kalitesinin yükselmesine odaklanıyoruz.

 “MAD REKLAM satış ve pazarlama başarınızı artıran yenilikçi çözümler sunar”

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek. Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini ve üretim verimliliğini iyileştirilmesini sağlamak. Üretim yöntemlerimizi, müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek.

Toplam kalite felsefesini esas alarak şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime açık olmak.

“Her etiket A Kalite”

MEMNUNİYET

Müşteri ilişkilerinde profesyonel hizmet, kesintisiz destek ve tecrübenin yanı sıra güler yüz, iyi niyet, anlayış gibi insani değerleri de ön planda tutuyoruz.

Open chat